Pierwsze spotkanie z dziewczyną

Strach paraliżuje Cię przed pierwszą randką?

To naturalne, przecież każdy chce wypaść dobrze na pierwszym spotkaniu, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To spotkanie może okazać się początkiem waszego poważnego związku. Jednak nie trać jednak głowy! Poznaj z rady ekspertów, a twoje pierwsze spotkanie z pewnością będzie sukcesem!


Co na siebie włożyć?


Może warto wykorzystać wizytę przyjaciela czy przyjaciółki i zorganizować prywatny pokaz mody z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji?


Gdzie się spotkać?


Miejsca takie jak kino, teatr czy dyskoteka nie bardzo nadają się na pierwszą randkę, której celem jest wzajemne poznanie się dwojga osób. Nie będzie ono możliwe, jeśli będziecie tylko siedzieć w milczeniu obok siebie lub też próbować przekrzyczeć zagłuszającą rozmowę muzykę.Bywają sytuacje, że doskonale wiesz co opowiedzieć, nie masz jednak pojęcia, jak ten temat rozpocząć. W takim razie polecamy sięgnięcie po sprawdzone ogólne tematy. Stwierdzenie typu: „Ależ okropna pogoda! Rok temu to było jeszcze całkiem ciepło. Spędzałem wtedy urlop nad morzem…” pomoże wam szybko sprowadzić temat rozmowy na właściwe tory.


Czy przynieść coś ze sobą?Jeśli nie spotykacie się w restauracji, miłym gestem byłoby przyniesienie jakiegoś niewielkiego smakołyku, który umiliłby czas wam obojgu.


Kto powinien zapłacić rachunek?Z racji na dżentelmeńskie ambicje mężczyzny, kobieta nie powinna nalegać na zapłacenie rachunków. Pozwolenie na uregulowanie rachunku przez kobietę, zwłaszcza na pierwszej randce, jest dla wielu mężczyzn sprzeczne z ich kodeksem honorowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz